a
Sed ut perspiciatis unde omnis iste
natus error sit voluptatem accusan
tium doloremque laudanti.
Instagram
Follow me
preloader
Karnawału czar….. – Świat oczami Stylistki – Sylwia Olejnik
17292
post-template-default,single,single-post,postid-17292,single-format-standard,cookies-not-set,eltd-core-1.0.1,woocommerce-no-js,audrey-ver-1.2,eltd-smooth-scroll,eltd-smooth-page-transitions,eltd-mimic-ajax,eltd-grid-1200,eltd-blog-installed,eltd-default-style,eltd-fade-push-text-right,eltd-header-full-screen,eltd-sticky-header-on-scroll-down-up,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-menu-item-first-level-bg-color,eltd-dropdown-default,eltd-,eltd-fullscreen-search eltd-search-fade,eltd-side-menu-slide-from-right,eltd-woocommerce-columns-2,eltd-woo-small-space,eltd-woo-single-thumb-below-image,eltd-woo-single-has-pretty-photo,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

Karnawału czar…..

Dziś będzie krótko, za to z kilkoma, nie koniecznie ściśle zgodnymi z zasadami dress code, propozycjami stylizacji na karnawał.

Karnawał to taki czas, kiedy możemy pozwolić sobie na więcej. Większy dekolt, krótsza sukienka, więcej błysku…. Może nie wszystko na raz, ale w odpowiednich ilościach może to wyglądać bardzo kobieco i nie wulgarnie. Nie będę się rozpisywać. Sami zobaczcie i wyciągnijcie wnioski 🙂

Kobieco, a za razem klasycznie i że smakiem.  Zobaczcie jaka moja modelka jest pewna siebie 🙂

 

Impreza w stylu filmu „Wielki Gatsby”? Cekinowa midi z frędzlami będzie idealna. Futrzana etola czy bolerko dopełni całości. Do takiej stylizacji najlepiej sprawdzą się buty na średnim obcasie (do 8 cm). Wyższe będą wyglądać tandetnie, bo nie pasują stylem.

 

Frędzle, dekolt i mini. Czy to nie za dużo? W tym przypadku takie połączenie bardzo pasuje do charakteru modelki. Jeśli ma w planach imprezę w klubie w takim stroju będzie królować na parkiecie. Strój należy dopasować zarówno do okazji, jak i do osobowości. Inaczej będziemy wyglądać na przebrane, a nie ubrane.

 

Dziękuję Boutique Morgan Kalisz za udostępnienie miejsca i strojów do sesji 🙂